Save yourself that 50$ and just buy yourself a sandwich and a small nutella cream enough for a single sandwich. I think it'll cost you 20$. Plus no hassle.
You are right why should OP seeks for hassle thing if he could able to buy from a near store on his place and that $50 amount is already enough to make a sandwich and no one would really like to create a sandwich and ship it to your place which really makes no sense to me.