I got the same offer but under assembly + testing it shows zero units. Hosting was suppose to include testing.
Numbers aren't adding up as I thought they would:
Fully Assembled: $133.5 *25% = $33.75
Hosting: $15 *100% = $15
Total/Unit = $48.75
Conversion $48.75/126.61 = .385041 per unit
I've received an offer for .315931 per unit
Thoughts?