I don't mean to offend, but your pricing doesn't make such sense. Buying 1000 viewers is the cheapest option. I thought it's supposed to get cheaper as you buy more?
It does get cheaper keep in mind that you can buy only 1 package per video,
You cant buy 10x 1k
Why wouldn't you? If I buy 1k and decide I need another 1k it isn't possible? :O That's just stupid.